stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych regionów jest daleko w tyle, jednak gdyby jednak przyjrzeć się temu wszystkiemu dokładniej polscy projektanci są w stanie przedstawić nam godne uwagi projekty!
Od modnych fasonów aż po wysokiej jakości tkaniny. W którym miejscu pojawia się bariera nabywców? Brak potrzebych predyspozycji projektantów czy szukający są zbyt wymagający w swojej selekcji?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Klienci zauważając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej kurtki, oraz innych ubrań ludzie nie muszą szukać u naszych sąsiadów ale wystarczy sprawdzić polski asortyment.

Kończąc postarajmy się pokochać to co Polskie! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę miejscowym handlowcom i pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety