producenci-dodatkow.pl

18 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Produkty złotnicze posrebrzane, czy też z metali szlachetnych? Jakie z nich nabywamy częściej? Ten spór ma miejsce już długo w tej branży. W tej chwili spróbujemy rozprawić w tej kwestii. Choć problem nie wydaje się takie proste jak może się wydawać. Oba typy wyrobów złotniczych mają ukryte wady choć i poważne zalety noszenia.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj robi się takie modele z wyizolowanego metalu. Dlatego właśnie pozostaje sporo więcej warta. Produkuje się ją obrabiając rudy metali szlachetnych. Jest zdecydowanie bardziej luksusowa oraz dokładnie przez to regularnie kupują ją ludzie z klasy średniej. Także istotne jest miejsce jej prezentacji, zwykle pozostają to salony z biżuterią. Pozostaje ładnie zaprezentowana w podświetlonych, witrynach. Podczas jej nabywania zazwyczaj zainkasujemy piękne szkatułkę. W takim salonie obsługa na 100% pozostanie sympatyczniejsza oraz lepszej klasy. Wyroby jubilerskie prawdziwe o czym również nie należy zapominać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – jest zazwyczaj robiona ze mieszanin metali nieszlachetnych i wykańcza się ją niedużą kożuchem złota. Sztuczne produkty w miarę w nie długim czasie niszczeją i kobiety pozbywają się ich. Ich najwybitniejsza zaleta to Z pewnością niewielka wartość sprzedaży. Z przykrością stwierdzamy, że może wywoływać uczulenia, z reguły produkty z domieszką niklu. Co najistotniejsze rodzaje tej biżuterii pozostają niezwykle śliczne ze względu na skład, bez owijania w bawełnę zdecydowanie prościej ją wyprodukować. Zestawy W tym przypadku z reguły złożone są z 2 części – naszyjnika i bransoletki.
Podsumowując biżuteria z metali szlachetnych pozostaje lepiej zrobiona oraz nie uczula. Choć jest znacznie więcej warta, ale także nie ściera się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z drugiej strony kolekcje sztucznej biżuterii pozostają oryginalniejsze i w niższej cenie. Jaki typ jest lepszy? Naszym zdaniem biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow