ekskluzywne-bransoletki.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Portale plotkarskie oraz poradniki tworzone są głównie o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla czytelniczek. Dlaczego tak jest skoro moda męska jest równie ciekawa w swoich kategoriach?
Już dawno przyjęło się że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są chętni do pogawędek na temat garderoby czy też dbania o wygląd. Kobiety uważają że nie warto pytać faceta o to co ubierze, ma na sobie, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci bardzo lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi nowymi trofeami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju miewa się dobrze? Eksperci mówią że największym mankamentem polskich marek jest pomysł prezentowania odzieży w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców zniechęca bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje ubrania. Najczęściej jednak kupuje to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, jak mówią najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną rzeczą jest marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki