bizuteria-2020.pl

23 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Świecidełka to określenie bardzo względne. Jak możemy je uhierarchizować? Oczywiście biorąc pod uwagę metal, z którego zostały wykonane oraz które dodatki użyto. Teraz tymczasem zrobimy klasyfikację typologiczną produktów złotniczych.
Łańcuszki na Szyję – ubóstwiane przez wieki, zarówno poprzez panie i mężczyzn. Subtelna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj noszona na szyi – esencja damskiego wdzięku.
Kolczyki jest kolejny gatunek kobiecych produktów z rodzinny biżuterii. Zazwyczaj produkuje się je ze złota. Wyróżniamy cały szereg klas spięć, miedzy innymi Angielski. To one są najczęściej kupowane pod względem produkcji z branży jubilerskiej.
Sygnety (pierścionki) od zawsze przystrajają także kobiecą rękę. Wyróżniamy takie zwyczajne, choć bywają także wzory z rubinami. Nie zwykle często posiadają jakąś personifikacje.
Manele są to delikatne łańcuszki jakie dziewczyny zazwyczaj zakładają na rękę, jednak od jakiegoś czasu i na nodze, w ostatnich czasach stało się to nieprzeciętnie „fajne”
Beadsy to typ, który przyszedł na nasz rynek ze stylowych Włoch. Korale nakładane są tutaj na mocno splecioną bransoletę z zatrzaskiem. Z powodu tego, że koraliki pojawiają się w ogromnej liczbie modeli niemalże wszelka kompozycja jest oryginalna.
Na światowym rynku znalazła swoje miejsce również seria pochodząca w Stanach. W której charmsy są przyczepiane do bransoletki przy pomocy niedużego karabinka wspinaczkowego. Dostały one miano charmsów.
Obrączki – należą do rodziny pierścieni. Niedawno zdecydowanie zyskały popularności. Zakochani pragną mieć modele oryginalne także indywidualną sentencją.
Zegarki – nasza końcowa rodzina z segmentu biżuterii. Niezwykle często wybierana również przez mężczyzn. Decydujący jest nie wyłącznie metal, ale i urządzenie wewnątrz.
Gatunków biżuterii pozostaje zdecydowanie sporo. Kiedy już wybieramy nierzadko lepiej znaleźć niedużą firmę złotniczą. Wyroby będą dużo wyższej klasy, co więcej także trochę w niższej cenie.

biżuteria 2020